Şahin, ANKAMOB iftarında

Şahin, ANKAMOB iftarında

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Ankara Mobilyacılar, Lakeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın iftar programında yaptığı konuşmada, Ankara’da, büyükşehir belediyeciliği açısından yeni bir dönemin kapısını aralamak istediklerini söyledi.

Genel Sekreter Şahin, Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok ile birlikte Ankara Mobilyacılar, Lakeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odasınca (ANKAMOB) düzenlenen iftar programına katıldı.

Şahin, AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak Ankaralı hemşehrilerinin karşısına birbirinden kıymetli, değerli, birbirinden seçkin adaylarla çıktıklarını ifade ederek Mamak Belediye Başkanı Asım Balcı’ya destek istedi.

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin konuşmasında, Altınok için oy isteyerek, şunları kaydetti:

“Turgut Altınok başkanımızla Ankara’da, büyükşehir belediyeciliği açısından yeni bir dönemin, yeni bir çağın, altın bir çağın kapısını aralamak istiyoruz. Ankara geride bıraktığımız 5 yılda talihsiz bir dönem yaşadı. Ankara’nın yolları perişan, trafik, ulaşım, otobüs problemi var. Bunlara çözüm önerilerimiz hazır. Hükümetimizle birlikte güzel Ankara’mızda hizmet etmek istiyoruz.”

Şahin, Kırşehir Dernekler Federasyonunun iftarına katıldı

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkan adayı Turgut Altınok ile birlikte Kırşehir Dernekler Federasyonunca Altındağ Kültür Sarayı’nda düzenlenen iftar programına da katıldı.

Genel Sekreter Şahin, programda yaptığı konuşmada, Keçiören’de büyük hizmetler yapan Turgut Altınok ile Ankara’nın kayıp yıllarını telafi etmek istediklerini söyledi.