Şahin, Çankaya SKM açılışına katıldı

<strong>Şahin, Çankaya SKM açılışına katıldı</strong>

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, AK Parti Ankara Milletvekili Fuat Oktay ve AK Parti Çankaya Belediye Başkan adayı Duhan Kalkan ile Çankaya ilçesinde seçim koordinasyon merkezinin açılışına katıldı.

Programda konuşan AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Altınok’un belediye başkası seçilmesiyle Ankara’nın eski parıltılı dönemlerine geri döneceğini söyledi.

31 Mart yerel seçimlerin çok önemli ve kritik bir seçim olduğuna dikkat çeken Şahin, bir tarafta ülkesini, milletini sevenlerin yer aldığı, diğer tarafta ise PKK’nın siyasi uzantısıyla işbirliği içerisinde, “kent uzlaşısı” adı altında ittifak içerisinde olan bir yapının olduğunu ifade etti.

Şahin, “Ankara’da da artık ittifak içerisinde olduklarını gizleme ihtiyacı içerisinde olmuyorlar. Bakın, DEM ile CHP el ele, kol kola bir seçim süreci içerisindeler. Ankara, bu bölücü zihniyete Çankaya’da ve 25 ilçede ‘dur’ diyecektir ve Cumhur İttifakı belediyeciliğini Ankara’mızda egemen kılacaktır.” diye konuştu.