Minibüsçüler ve Otobüsçüler Esnaf Odalarına Ziyaret

Minibüsçüler ve Otobüsçüler Esnaf Odalarına Ziyaret

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Cumhur İttifakı ABB Başkan adayı Turgut Altınok ile birlikte Ankara Minibüsçüler Esnaf Odası ile Ankara Özel Halk Otobüsçüler Esnaf Odası’na ziyarette bulundu.

Genel Sekreter Şahin, Minibüsçüler Esnaf Odası’nda yaptığı konuşmada, minibüsçü esnafına teşekkür ederek, “Çocuklarımızı sizlere emanet ediyoruz. Ankara’mızın güzel insanlarına sabahın erken vaktinden gece geç saatlerine kadar hizmet ediyorsunuz. Yaşadığınız sorunları, sıkıntıları biliyoruz. Sizlerle birlikte bunları bizlerde yaşıyoruz. Bunların hepsini hep beraberce çözümler üreteceğiz. Başta birliğimizin başkanıyla birlikte sizlerin önerileri, tavsiyeleri doğrultusunda bunların hepsine çözümler üreteceğiz.” diye konuştu.

Ankara’nın geride kalan 5 yılda ışıltısını ve hızını kaybettiğini belirten Şahin, şöyle konuştu:

“Ankara’mız yavaşladı. Ankara’mız bir başkent olarak hızlandığında büyükşehir belediyeciliği açısından o özlenen hizmetlerine ulaştığında Ankara’mızın turizm, ticaret ve sanayi potansiyeli artacak ve bu şehirde bir canlılığı sağlayacak. Bu durum işlerinizin artmasını sağlayacak inşallah.”

“Turgut Altınok başkanımızla birlikte ok gibi doğru ve hızlı hizmetlerin döneminin kapısını aralayacağız. İnşallah, Turgut Altınok başkanımızla birlikte Ankara’nın altın çağı başlayacak Büyükşehirde ve 25 ilçemizde AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partimizin birbirinden değerli, birbirinden kıymetli Cumhur İttifakı Belediye Başkanı adayları var. İlçe belediye başkanlarımızla, Büyükşehir Belediye başkanımızla, merkezi hükümetimizde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın riyasetinde hükümetimizle birlikte. Biz güzel Ankara’mıza hizmet etmek istiyoruz. Güzel Ankara’mızın hizmetkârı olmak istiyoruz. Onu da sizler sayesinde gerçekleştireceğimize canı gönülden inanıyorum.”