“Yeni eserler için var gücümüzle çalışıyoruz”

“Yeni eserler için var gücümüzle çalışıyoruz”

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Polatlı Şehir Geçişi ve Kartaltepe Köprülü Kavşağı’nın açılışında yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkeye her gün yeni eserler kazandırmak için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

Ankara Polatlı Şehir Geçişi ve Kartaltepe Köprülü Kavşağı’nın açılışı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi.

Genel Sekreter Fatih Şahin, meydana getirilen eserin Ankara’ya, Polatlı’ya ve ülkeye hayırlı olması dileğinde bulunarak, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na Ankara’ya yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Genel Sekreter Şahin, Ankara’nın “diplomatik başkent” olmasının yanı sıra sanayi, ticaret, eğitim ve tarımın da başkenti olduğunu vurguladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkeye her gün yeni eserler kazandırmak için var güçleriyle çalıştıklarını ifade eden Şahin, açılışı yapılan projelerin Ankara’nın batıya açılan kapısı olan Polatlı’nın trafik yükünü hafifletmesinin yanı sıra ilçenin ticari, sınai, tarım ve eğitim açısından daha da büyümesi, güçlenmesi ve kalkınması adına elzem olduğunu dile getirdi.

Şahin, insanların hayatını kolaylaştırmak, refah seviyelerini ve yaşam kalitelerini artırmak için 19 yıldır ülkeye hizmet ettiklerine dikkati çekerek, nice yıllar boyunca Ankara’ya ve ülkeye hizmete devam edeceklerini bildirdi.

AK Parti Polatlı ve Sincan Teşkilatlarına Ziyaret

AK Parti Genel Sekreteri ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile birlikte AK Parti Polatlı ve Sincan İlçe Teşkilatlarını da ziyaret etti, esnafla buluştu.

Genel Sekreter Şahin, AK Parti Polatlı İlçe Başkanlığı’nda yaptığı konuşmada belediyelerin ve bakanlıkların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hizmet ve değer üretmeye devam ettiğini belirterek, yapılan hizmetlere ilişkin bilgi verdi.

Bakanlıkların ve ilçe belediyelerinin Ankara Büyükşehir Belediyesinin gerçekleştirmediği hizmetleri tamamlamak için tüm gücüyle çaba sarf ettiğini belirten Şahin, millete hizmet için siyaset yaptıklarını söyledi.

Genel Sekreter Şahin, Kovid-19 salgınını olumsuz etkilerine de dikkati çekerek, olumsuzlukların vatandaşa, esnafa, çiftçiye yansımasının en aza indirilmesi için tüm tedbirlerin alındığını ve alınmaya devam edildiğini anlattı.

“Şehit yakınımıza küfrü asla unutmayacağız, unutturmayacağız”

Şehit yakınına küfreden İyi Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın, grup başkanvekilliği görevinden alındığını ancak milletvekilliği ve İYİ Parti üyeliğinin devam ettiğini hatırlatan Şahin, “İyi Parti kurumsal olarak ne disipline sevk etti ne ihraç etti. Artık bundan sonra bu terbiyesizliği İyi Parti kurumsal olarak üstlenmiştir. Bunu unutmayacağız, unutturmayacağız. Şehitlerimize, yakınlarına hakaret ve küfreden zihniyetin bu topraklarda yeri olmadığını bir kez daha ifade etmek istiyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin AK Parti Sincan İlçe Başkanlığı ziyaretinde yaptığı konuşmada ise hizmet için siyaset yapan bir anlayışa sahip olduklarını ifade etti.

Genel Sekreter Fatih Şahin, AK Parti hükümetlerinin 19. yılı geride bıraktığına dikkati çekerek AK Parti Sincan teşkilatının çok güçlü bir geleneğe sahip olduğunu, bugüne kadar hep destan yazdığını ve yazmaya devam edeceğini vurguladı.