ATB İş Merkezine Ziyaret

ATB İş Merkezine Ziyaret

AK Parti Genel Sekreteri ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin ve AK Parti Ankara Milletvekilleri, yangında zarar gören Yenimahalle Macunköy Mahallesi’nde bulunan ATB İş Merkezi’ni ziyaret etti.

Ziyarette AK Parti MKYK Üyesi ve Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam, Asuman Erdoğan, Hacı Turan, Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Yenimahalle İlçe Başkanı Abdülkadir Aydoğan yer aldı.

Genel Sekreter Şahin ve beraberindeki heyet, yangında zarar gören kat malikleri, kiracılar, çalışanlar ve iş merkezi yönetimi ile ayrı ayrı görüşmeler gerçekleştirdi.

Yenimahalle Kaymakamlığının hasar tespit çalışmalarının devam ettiğini belirten Genel Sekreter Şahin, “Ankara Valiliği, AFAD İl Müdürlüğü başta olmak üzere devletimizin tüm kurumları gerekli desteği sağlayacak ve yaralar bir an önce sarılacak. Esnafımızın mağduriyeti giderilecek” ifadelerini kullandı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi AK Parti Meclis Grubu öncülüğünde iş merkezinde zarar gören esnaflar için 50 bin TL yardım kararı alındığını da hatırlatan Şahin, “Gerek Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi nezdinde gerekse ilgili kurumlar nezdinde atılması gereken adımlar için hızla harekete geçtik.” dedi.

Genel Sekreter Fatih Şahin, yangında can kaybı olmamasının en büyük tesellileri olduğunu belirterek esnaflara geçmiş olsun dileklerini iletti.