Mamak İlçe Danışma Meclisi Toplantısı

Mamak İlçe Danışma Meclisi Toplantısı

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Ekim Ayı Mamak İlçe Danışma Meclisi Toplantısına iştirak etti. Mamak’ta AK belediyecilik anlayışının en güzel örneklerinin sergilendiğini ifade Şahin, Belediye Başkanı, Meclis Üyeleri ve teşkilat mensuplarına çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Mamak, Ankara ve Türkiye ölçeğinde çok önemli işler başardıklarını anlatan Şahin, 2019 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçim çalışmaları için sahaya çıkıldığında, artık yapılanlardan çok, eksik kalanlar ve yapılmayanların gündeme geleceğini söyledi.

Ankara, Mamak ve mahalleler için ayrı ayrı bir strateji ile yerel kampanya yürütmek gerektiğini ifade eden Şahin, şunları kaydetti:

“Her bölgenin ve mahallenin farklı sorunları, dertleri var. Bunlara çözüm üretmek gerekiyor. Seçimlerde; yerel kampanyalar, adaylar ve kampanya süresince teşkilatın ortaya koyduğu performans çok daha belirleyici olacak.”

Atılacak güçlü adımlar için seçimlerdeki başarının önemine işaret eden Şahin, “Ben öyle inanıyorum ki sizin hassasiyetiniz, bu müteyakkız ruh haliniz, gözlerinizdeki bu ışıltı, mahallelerinize, Mamak’a, Ankara’ya, ülkeye dair kaygılarınız, sevdanız, aşkınız yine büyük bir başarıya imza atmamızı sağlayacak. Buna canı gönülden inanıyorum.  AK Parti teşkilatları olarak bunu yapabilecek güce, imkâna, potansiyele, tecrübeye ve donanıma sahip bir partiyiz.” diye konuştu.

Genel Sekreter Fatih Şahin, konuşmasında, AK Parti’nin teşkilatçılık geleneğinin çok güçlü olduğu vurgusunu da yaparak, sözlerini şöyle tamamladı:

“Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bir dünya markası ise bu AK Parti teşkilatları sayesindendir. AK Parti Ana kademesi, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile birlikte büyük bir teşkilattır. Bölgesinde parlayan bir yıldız olan Türkiye küresel ölçekte adından çok daha fazla söz ettiren bir ülke olacak. Dünyanın herhangi bir bölgesinde ortaya çıkan sorunların, krizlerin çözümünde Türkiye göz önünde bulundurulmadan denklem oluşturulmayacak. Bu kimliğimizi her geçen gün daha da güçlendireceğiz.”