“Ekmeğimizi büyütmeye devam edeceğiz”

“Ekmeğimizi büyütmeye devam edeceğiz”

AK Parti Genel Sekteri Fatih Şahin, Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde Keresticiler ve Saraykent Sanayi Sitesini ziyaret etti. Prefabrik ve plastik sektöründeki işverenler ve emekçilerle bir araya gelen Şahin, fabrikalar ve atölyelerde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Üreten, ihracat yapan ve istihdam sağlayan yatırımcıya devlet olarak gereken her türlü desteğin sağlandığını belirten Genel Sekreter Şahin, “Siyaset kurumu olarak üreticilerin karşılaştığı tıkanıklıkların önünü açmak zorundayız”  diye konuştu.

Ekonomik bir darboğazdan geçildiğini, çözülmesi gereken sorunların olduğunu ifade eden Şahin, yeni hükümet sistemiyle ekonomik saldırılara karşı daha hızlı kararlar alınıp gereken reaksiyonların verildiğini ifade etti.

Şahin, şöyle konuştu:

“Ekonomimizin can damarı fabrikalarımızı ziyaret ediyoruz. Üreterek, ihracat ve istihdamımızı arttırarak büyümeye devam ediyoruz. Ekonomide karşılaştığımız sorunlardan dersler çıkararak tedbirlerimizi aldık. Çok kısa süre içerisinde içinde bulunduğumuz darboğazı aşarak, çok daha pozitif göstergelerle ekmeğimizi büyütmeye devam edeceğiz.”