Ramazan Bereketi

Ramazan Bereketi

Geride bıraktığımız Rahmet ayı Ramazan, her yönüyle manevi coşkuyla hissedilirken bir yandan da artan terör olaylarının burukluğu içerisinde geçti. Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları teşkilatlarının iftar ve sahur programlarıyla vatandaşlarla, seçmenlerle, teşkilat mensuplarıyla buluşularak idrak edildi. Diğer taraftan Ramazan ayında da ara vermeden devam eden TBMM Genel Kurul çalışmaları ile Ramazan her yönüyle bereketine uygun şekilde geçti.

AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen ‘Kuruluştan bugüne 3 kademede görev yapan İl Başkanları’ iftar programı ile eski çalışma arkadaşları bir araya geldi. MKYK Üyesi ve KİT Komisyonu Başkanı Fatih Şahin de iftara katılanlar arasındaydı. Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı yaptığı dönemde beraber çalıştığı Gençlik Kolları İl Başkanları ile bir araya gelen Şahin önceki çalışma arkadaşlarıyla hasret giderdi.

iftar programları kolaj1

Ay içerisinde Ankara İl Başkanlığı, İlçe Başkanlıkları, İlçe Belediyeleri, Esnaflar ve Sivil Toplum Kuruluşları tarafından organize edilen birçok programa iştirak eden KİT Komisyonu Başkanı Fatih Şahin, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın geleneksel hale gelen iş, sanat ve siyaset dünyasını bir araya getiren iftarına da katılarak gecesinde İstanbul İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen sahur programında genç yol arkadaşlarıyla bir araya geldi.

Ankara İl ve İlçe Teşkilatlarının düzenlemiş olduğu birçok iftar ve sahurda parti mensuplarıyla bir araya gelme fırsatı bulundu. Bunlardan Gölbaşı Belediyemiz ve Spor Kulübünün, Bala Belediyemizin iftarlarına katılan Fatih Şahin, Mamak’ta Akdere-Ulus minibüs durağında şoför esnafımızla iftara katıldı. Programlarda yaptığı konuşmalarda birlik ve beraberlik vurgusu yapan Şahin terörle mücadele konusunda da kararlılık mesajı verdi. Ramazan ayında kazandığımız güzel hasletlerin diğer 11 aya yayılması gerektiği düşüncesini paylaştı.

ramazan haber kolaj

BAYRAMLAŞMA PROGRAMLARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Ramazan ayının manevi ikliminin ardından birlik ve beraberliğin ruhuna uygun bir bayram geçirildi. Bayramın birinci günü Polatlı İlçe Teşkilatının ve Polatlı Kaymakamlığının bayramlaşma programlarına katılan KİT Komisyonu Başkanı, MKYK üyesi ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin sonraki durak olarak Gölbaşı’nda partililerle bayramlaşmada bir araya geldi.

parti bayramlaşma

Bayramın ikinci günü ise partiler arası bayramlaşmalar gerçekleştirildi. AK Parti MKYK üyesi Fatih Şahin’in Başkanlığında Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Sevde Beyazıt Kaçar ve Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Osman Söyler’den oluşan heyet MHP, SP, DSP, ve Hüda-Par Genel Merkezlerine bayram ziyaretinde bulundular. Samimi ve sıcak bir havada gerçekleşen ziyaretlerin ardından son durak AK Parti Genel Merkezi oldu.

AK Parti Genel Merkezinde Ankara İl ve İlçe Teşkilatlarının katılımıyla birlik ve beraberlik ruhu içerisinde gerçekleşen bayramlaşma programına, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Müezzinoğlu, MKYK üyeleri, Ankara İl Başkanı ile Milletvekilleri katıldı.

genel merkez bayramlaşma 2016