Teşekkürler Akyurt

Teşekkürler Akyurt

1 Kasım seçim zaferinin ardından AK Parti teşkilatları çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Ankara Milletvekili ve MKYK üyesi Fatih ŞAHİN Akyurt İlçe Danışma Meclisi toplantısına katıldı. Fatih Şahin burada yaptığı konuşmada Akyurt’un hem Ankara’da hem de Türkiye genelinde elde ettiği başarıya değinerek sözlerine şöyle devam etti:

“Ankara’da yaklaşık yüzde 49’luk bir oy oranıyla tarihi bir zafer elde ettik. Akyurt bu zaferin içerisinde bir adım daha öne çıktı ve 1’inci Bölgenin birincisi Ankara genelinin ise ikincisi oldu. Şimdiye kadar Akyurt’ta elde edilmiş sonuçların en iyisini bizlere hediye etti. Türkiye genelinde de ilk 100’e girerek çıtayı yukarılara taşıdı. Şahsım ve partim adına teşekkürlerimi, şükranlarımı sunuyorum.

IMG-20151124-WA0003

AK Parti 7 Bölgenin birincisi olan bir Türkiye partisidir. AK Parti insan odaklı bir hizmet partisidir. 63 ilde birinci, 17 ilde ikinci sadece 1 ilde üçüncü olmuş siyasi tarihimizin en başarılı partisidir AK Parti. Bu başarı milletin kurduğu partinin milletten kopmadığının göstergesidir.

Sizlerin çalışmalarınız ve emekleriniz bizler için büyük bir sorumluluktur. Bu sorumluluğun bilinciyle geçtiğimiz 13 yılda her alanda elde ettiğimiz başarılara milletimizin desteğiyle yenilerini ekleyeceğiz.”

Toplantının son bölümünde Fatih Şahin, teşkilat mensuplarımızın sorularını cevapladı ve görüşlerini dinledi.