Tek Başına İş Başına

Tek Başına İş Başına

26’ıncı dönem milletvekili seçimlerinin yapılmasının ardından Ankara Milletvekili seçilen AK Parti MKYK üyesi Fatih Şahin, yoğun bir çalışmanın ardından gelen zaferle ilgili olarak; “Halkımız ülkede istikrar ve güvenin sembolü olan AK Parti’ye ‘Tek başına iş başına’ demiştir. Bize duyulan güveni boşa çıkarmayacak, bütün enerjimizi ülkemizi bölgesinde söz sahibi, küresel ölçekte de süper bir güç yapmak için harcayacağız” dedi.

Şahin yaptığı değerlendirmede şunları söyledi.

AK Parti’ ye oy versin vermesin herkesin vekili olarak şunu ifade etmeliyim ki;  TBMM’de Ankara’da yaşayan herkesi en iyi şekilde temsil etme gayreti içerisinde olacağım.

Sunu3

Milletimiz sürdürülebilir kalkınma ve istikrarın devamı noktasında AK Parti’ye olan güvenini sandık vasıtasıyla bir kez daha güçlü bir şekilde ortaya koymuştur. Gelinen siyasi atmosferde tüm argümanlar bütün yönleriyle değerlendirildiğinde, sandıktan çıkan sonuç darbe anayasasının yerine özgürlükçü ve katılımcı bir anayasa yapılması hakkında halkın açık desteği manasını taşımaktadır.

Seçimlerin öncesinde ‘basın özgürlüğü’ kisvesi altında terörü meşrulaştırma girişimi  ve algı operasyonlarıyla sokakları terörize etme gayretindeki muhalefet cephesinin, sandıkta yaşadıkları hezimetin ardından “başkanlık meselesi” ile yeni bir “korku nesnesi” oluşturmaya çalıştıklarını müşahede etmekteyiz.  Parlamenter sistemin tıkanmasıyla ülkemizin maruz kaldığı koalisyon, istikrarsızlık ve ekonomik verilerdeki düzensizlik gibi topyekûn bir kalkınmanın önündeki engellerin, ancak başkanlık sistemi ile çözülebileceği gerçeği, sadece milletimizin nihai kararı ile hayat bulabilecektir.

Sunu2

Demokratik bir ortamda şaibeden uzak gerçekleşen seçimlerle 13 yılda yakalamış olduğumuz istikrarın devamına karar veren milletimiz, her türlü hizmetin en iyisine layıktır. Bu bağlamda, 1 Kasım seçimleri öncesinde vadettiğimiz her şeyi sonuna kadar yerine getirmek için canla başla çalışacağımızı herkesin bilmesini isterim.

Sunu1

Ezici bir üstünlükle galip çıktığımız 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimleri sürecinde, mensubu olmaktan onur duyduğum AK Parti camiasına ve şahsıma gösterdikleri ilgi ve teveccühten dolayı Ankaralılara,  gece gündüz demeden  ailesinden, eşinden, işinden ve çocuklarından fedakârlık ederek her an yanımızda olan değerli teşkilat mensuplarımıza bu yoğun çalışma ve destekleri nedeniyle teşekkür ediyor, sevgi, saygı ve selamlarımı iletiyorum.