Geleceğin Türkiyesi İçin: AK Parti

Geleceğin Türkiyesi İçin: AK Parti

24’üncü Dönem Ankara Milletvekili ve 25’inci Dönem Milletvekili Adayı Fatih Şahin, seçim çalışmaları çerçevesinde seçmenleriyle buluşmaya devam etti.

Ziyaretler esnasında 7 Haziran seçimlerinin Türkiye açısından önemine vurgu yapan Şahin, özetle şunları söyledi.

Türkiye Koalisyon Hükümetlerini Hatırlamak İstemiyor

“Yaklaşan genel seçimler öncesi perde arkasında kurulmuş ve üst akıl tarafından koordine edilmiş CHP-BDP-Doğan Medyası ve cemaat işbirliği, Türkiye’yi nefretle hatırladığı koalisyon dönemlerine sürüklemek için çaba sarf ediyor. Liberal düzeneğin bir iktidar çözümü olarak sunduğu, özünde açık bir iktidar krizi olan ‘koalisyon formülüne’ Türkiye uzunca yıllar katlandı. Dolayısıyla koalisyon fikri de, tecrübesi de ülkemizde bilinmedik bir durum değil. AK Parti’nin kurulmasından itibaren toplumun kahir ekseriyeti, sarih bir şekilde, seçimlerin iktidar üretmesini istiyor. Bu isteğini de 2002 yılından itibaren AK Parti’yi tek başına iktidar yapmak suretiyle ortaya koyuyor.

user comment

Kirli Tezgâhlar ve Halkın İradesine Operasyon

2009 yılında Sayın Cumhurbaşkanımız “one minute” çıkışıyla uluslararası medya radarına takılmış, bu tarihten itibaren de Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik algı operasyonuna start verilmişti. Akabinde de aynı network’e bağlı CHP-BDP-Doğan Medyası ve cemaat sahalara sürülmüştü.

3.haftasecimhaber

1947 yılı İsmet İnönü döneminde tanıştığı IMF esaretinden, 2013 yılında AK Parti döneminde kurtulan Türkiye, vesayet odaklarını ve üst aklı rahatsız etmiş olacak ki, bu kritik tarihten sonra ülkemize yapılan operasyonların ardı arkası kesilmedi. Gezi Olayları, 17-25 Aralık Darbe Girişimi ve Kobani olayları toplumu derinden yaralayan siyasi suikastler olarak tarihteki yerini aldı.

3haftasecimhaber33

Uluslararası Medyayı daha çok endişelendireceğiz

Genel seçimlere az bir zaman kala kaynak oluşturma konusunda tek bir kelam etmeyen, sadece var olanı harcamayı temel alan vaatlerle halkın karşısına çıkanlar, bugün içerdeki işbirlikçilerinin yanı sıra uluslararası medya gücünü de arkasına alarak Türkiye’yi olması gereken yerde değil, durmasını istedikleri yerde görmek istiyorlar.

3haftasecimhaber2

Yükselen başarı grafiğiyle dünyanın en iyi ekonomileri arasına girmeye aday Türkiye’den rahatsız olan dış basın, Ülkemiz hakkında endişelendiğini deklare ediyor.

CIA’in gizli hapishanelerinde işkence görenlerden, Irakta 3 milyon, Suriye’de 350 bin ölen müslümandan, idam kararı alınan devlet adamlarından endişelenmeyenlerin Türkiye adına endişeleniyor olması trajikomiklikten öte kara mizah örneğidir. Öyle görünüyor ki, sözde demokrasi avanesi muhalefet ve işbirlikçilerini Türk halkı daha çoook endişelendirecektir.”