7 Haziran Yaklaşıyor

7 Haziran Yaklaşıyor

AK Parti Ankara 24’ üncü Dönem Milletvekili ve 25’nci Dönem Ankara 1’inci Bölge Milletvekili Adayı olan Fatih Şahin, Türkiye’nin geleceği konusunda belirleyici olacak 7 Haziran Genel Seçimleri kapsamında seçmenlerini ziyaret etmeye devam ediyor.

Bölgesindeki köylere giderek muhtarlarla ve köylülerle sohbet eden, Ankara’nın yoğun trafiğinde vatandaşa hizmet eden taksi şoförleriyle duraklarında görüşen, düzenli olarak da esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Şahin, halk ile iç içe olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

secimhaber2-1

Ziyaretler esnasında yaklaşan genel seçimlerin Ülkemiz açısından önemine değinen Fatih Şahin şöyle dedi: “İktidara geldiğimiz günden bu tarafa üzerinde siyaset yapılan demokratik bir zeminin inşası için Ülkede yerleşik bütün vesayet odaklarına savaş açtık. Türkiye’nin bu zamana kadar alışılagelmiş statükocu yapılanması içinde, el yordamıyla bir şeyler yapmaya çalışan siyasi partiler, birçok yönden kuşatılmış olması hasebiyle var oluş anlamından uzaklaşarak “dekoratif” bir konuma hapsolmuşlardı. Ülkenin bütün kaynakları askeri ve bürokratik elitler tarafından paylaşılıyor, siyasi partilerse bu duruma adeta çanak tutuyorlardı. Milletin egemenliğini önceleyerek, adil bir paylaşım için, halkı iradesine sahip çıkmaya davet eden AK Parti, kurulduğundan kısa bir zaman sonra, tüm Türkiye tarafından sahiplenilerek halkın partisi oldu.

user comment

Devlet ile Milletin kucaklaşmasından rahatsız olan çevreler, muhtıralar, Gezi olayları, 17-25 Aralık darbe girişimi, kapatma davası gibi sayısız “siyasi mühendislik” girişimiyle meşru hükümeti alaşağı etmeyi denedi. Sadece Türk Halkının değil, bulunduğu coğrafyada tüm mazlum ve mağdur halkın da umudu olan yeni bir Türkiye için gece gündüz çalışan AK Parti, kurulduğu günden bu yana girdiği bütün seçimleri her türlü kirli ittifaka rağmen büyük bir farkla kazandı.

Bu gün muhalefet partilerinin seçim beyannamelerine bakıldığında, emekli maaşlarını artırmak, asgari ücreti yükseltmek, bayramlarda ikramiye vermek gibi vaatlerde bulunanlar, aslında AK Parti’nin mali disiplinlere bağlı kalarak uyguladığı makroekonomik politikalarla rezervlerini doldurduğu Milletin kasasına göz dikenlerin ta kendileridir. İktidar olduğu dönemlerde devleti memurun maaşını dahi ödeyemeyecek duruma düşürenler, toplumsal hafızamızla adeta alay ediyorlar. Ancak iyi bilinmelidir ki; Milletin kasasındaki parayı boşaltıp IMF’ye bağımlı hale getirmek istedikleri Türk Halkı, kendisine bir takım maddi vaatlerle yaklaşıp, oy’unu satın almak isteyenlere asla müsaade etmeyecektir.

secimhaber2-3

Barış ve huzur içerisinde yaşayan, geleceğe güvenle bakan, gelirini adil olarak paylaşan, düşüncesini her türlü platformda özgürce ifade edebilen, demokratik gelişimini tamamlamış bir Türkiye için, 7 Haziran genel seçimleri bir kavşak noktasıdır. Böylesine kritik bir noktada istikrarın öneminin farkındaki seçmenlerinin de söylediklerini dikkatle dinleyen Fatih Şahin, yeni dönemde de topyekün bir kalkınma için destek istedi.