Adaylar Ankara İle Kucaklaştı

Adaylar Ankara İle Kucaklaştı

7 Haziran 2015 tarihinde gerçekleşecek olan genel seçimler için AK Parti Ankara adaylarını tanıttı.

21 Nisan 2015 Salı günü Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşen tanıtım toplantısına, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Sayın Ahmet Davutoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları, AK Parti Ankara Milletvekili Adayları, Ankara il ve ilçe teşkilatları ile AK Parti gönüllüleri katıldı.

Başbakan Sayın Ahmet Davutoğlu’nun Yeni Türkiye Sözleşmesi’ne ve millileşmeye vurgu yaptığı konuşmasının ardından AK Parti Ankara milletvekili adayları kamuoyuna tanıtıldı.

Ankara 1’inci bölgede yeniden aday gösterilen Ankara Milletvekili Fatih Şahin, 24’üncü dönemde TBMM’de Türkiye’ye ve Ankara’ya AK Parti kadrosunda hizmet ettiği için büyük bir gurur ve onur duyduğunu, 25’inci dönemde milletimizin büyük desteğiyle bu hizmetlerin artarak süreceğini söyledi.

fatihsahinankarakolaj

Kalkınmanın Öncü Başkenti: Ankara

Ankara’yı klasik başkent anlayışından kurtararak, Türkiye’nin bölgesel ve küresel gücünü temsil eden yeni bir anlayışa kavuşturduklarını belirten Fatih Şahin, “Ankara, yeni Türkiye’nin, yeniliklerin, ilerlemenin, kalkınmanın öncü başkenti olacak.” dedi.

Ankara’da seçime katılacak tüm milletvekili adaylarına başarılar dileyen Şahin, demokrasimizi ve millî irademizi güçlendirecek 7 Haziran 2015 genel seçimlerinin huzur, barış ve kardeşlik ortamında geçmesini diledi.

AK Parti’nin Ankara’nın çehresini değiştirecek hizmetlere imza attığını belirten Şahin, 2015 seçimlerinde milletimizden aldığı güçle Ankara’yı daha güzel hizmetlerle buluşturacaklarını ifade etti.

fatihsahinankara2

AK Parti Ankara milletvekili adayları şöyle:

 

ANKARA 1. BÖLGE
1. Yalçın Akdoğan
2. Ahmet Gündoğdu
3. Ali İhsan Arslan
4. Jülide Sarıeroğlu
5. Murat Alparslan
6. Ertan Aydın
7. Tülay Selamoğlu
8. Fatih Şahin
9. Mehmet Emin Zararsız
10. Hasan Albayrak
11. Ercan Kınacı
12. Barış Aydın
13. Murat Köse
14. Hasan Karagöz
15. Hatice Demirtaş
16. Haydar Şahin
17. Fatma Coşar Karacan
18. Mehmet Ali Canlı
ANKARA 2. BÖLGE
1. Emrullah İşler
2. Ahmet İyimaya
3. Lütfiye Selva Çam
4. Vedat Bilgin
5. Aydın Ünal
6. Ayhan Yılmaz
7. Mahmut Sami
8. Nevzat Ceylan
9. Ahmet Baba
10. Nuri Elibol
11. Adem Ceylan
12. Selim Cerrah
13. Bülent Yağmur
14. Neslihan Cenk