Tarihin Akışını Değiştiremeyecekler

Tarihin Akışını Değiştiremeyecekler

Ankara Milletvekili Fatih Şahin, Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen çeşitli toplantı ve etkinliklere katıldı.

29 Temmuz 2014 Salı günü AK Parti Mamak İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği bayramlaşma törenine katılan Şahin, teşkilat mensupları ve vatandaşlarla bayramlaştı. Mamak İlçe Başkanı Muhammed Abdullah Özer, İl Yönetim Kurulu Üyesi Davut Erdem, Kurucu İlçe Başkanı Ercan Kınacı ve teşkilat mensuplarının katıldığı programda bir konuşma yapan Şahin, 10 Ağustos’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimiyle Türkiye’de yeni bir dönemin başlayacağını söyledi. Türk milletinin ilk kez Cumhurbaşkanını seçeceğini vurgulayan Şahin, devlet-millet kucaklaşmasının bu seçimle iyice pekişeceğinin altını çizdi.

10 Ağustos’un sadece Anadolu ve Trakya için değil; Balkanlar, Kafkaslar, Ortadoğu ve tüm mazlum coğrafyalar için de önemli bir tarih olduğunu belirten Şahin, şunları söyledi:

bayramfoto2

Yeni Türkiye Yolunda

“Rahmet ve merhamet ayı olan Ramazan-ı Şerifi geride bırakarak milletçe Ramazan Bayramını idrak ediyoruz. Rabbimize hamdolsun. Çok özel, çok önemli, ülkemizin kaderini değiştirecek, tarihimizde yeni bir sayfa açacak günlerden geçiyoruz. 10 Ağustos’ta Yeni Türkiye yolunda büyük bir adım atacağız. Ülkemiz ve İslam dünyası çok kritik bir dönemden geçiyor. Dünyanın tüm mazlum ve mağdur halkları, daha adil bir küresel sistem için gözlerini bize dikmiş durumda. Sorumluluğumuz çok büyük. Yerel/küresel vesayet odakları sırtımızı milletimize, tarihimize ve medeniyetimize yasladığımızda neler yapabileceğimizi biliyorlar. Ancak korkunun ecele faydası yok; tarihin akışını değiştiremeyecek, istiklal ve istikbal mücadelemizden bizi geri döndüremeyecekler.”

bayramfoto (3)

Fatih Şahin, aynı gün AK Parti Ankara İl Başkanlığı tarafından düzenlenen teşkilat içi bayramlaşma programına katıldı. AK Parti Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen programa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, Ankara Milletvekilleri Zelkif Kazdal ve Nurdan Şanlı, Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, teşkilat mensupları ve vatandaşlar katıldı. 

bayramfoto (4)

Fatih Şahin, seçim çalışmaları kapsamında 02 Ağustos 2014 Cumartesi günü AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan ve Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’la birlikte esnaf ziyareti gerçekleştirerek vatandaşlarla sohbet etti ve Cumhurbaşkanlığı seçimi için desteklerini istedi.