30 Mart’ta Oyunları Bozacağız

30 Mart’ta Oyunları Bozacağız

Ankara Milletvekili Fatih Şahin, Mamak, Etimesgut ve Sincan Seçim Koordinasyon Merkezleri’nin açılışına katıldı.

02 Şubat 2014 Pazar günü gerçekleştirilen Mamak İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına Fatih Şahin’in yanı sıra, AK Parti Ankara Milletvekili Tülay Selamoğlu, Ankara İl Başkanı Murat Alparslan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Mamak İlçe Başkanı Muhammed Abdullah Özer ve Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül katıldı.

Coşkulu bir kalabalık eşliğinde gerçekleştirilen programda bir konuşma yapan Şahin, Mamak İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına gelen vatandaşları selamlayarak, yaklaşan seçimlerin önemine vurgu yaptı. “Gün be gün, saat be saat çok önemli bir seçime yaklaşıyoruz” diyen Şahin, “Bugüne kadar girdiğimiz üç genel seçim, iki yerel seçim ve iki referandumdan sizlerin destekleri ve duaları sayesinde, alnımızın akıyla çıktık. 30 Mart 2014’te yine hep birlikte tarih yazacağız. Millet iradesinin üzerinde bir irade olamayacağını Mamak’tan tüm Ankara’ya, tüm Türkiye’ye, tüm dünyaya haykıracağız. Kurulan tuzakları, kumpasları, oyunları hep birlikte bozacağız. 2023 hedefleri için yeni ve güçlü bir başlangıç yapacağız. Siyasi ve ekonomik istikrarımızın sürmesi için bir kez daha “Durmak Yok, Yola Devam” diyeceğiz” diye konuştu.

Teşkilatçılık ve AK Belediyecilik konusunda Mamak’ın çok güçlü olduğunu söyleyen Şahin, sözlerini şöyle sürdürdü: “İlçe başkanımız Muhammed Abdullah Özer ve Belediye Başkanımız Mesut Akgül AK Belediyecilik anlayışımızın Mamak’taki temsilcileri. Kendilerine Mamak’a hizmetlerinden dolayı sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. Bu anlayışın, bu başarıların arkasındaki asıl kahramanlar olarak siz değerli Mamaklılar’a şükranlarımı sunuyorum. Seçim Koordinasyon Merkezimiz Mamak’ımıza, Ankara’mıza, partimize, demokrasimize hayırlı olsun. Huzur, barış ve kardeşlik içerisinde bir seçim dönemi diliyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum.”

mamakskmkolajyeni

Konuşmaların ardından Mamak İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı yapıldı.

Fatih Şahin, aynı gün Etimesgut ve Sincan’da vatandaşların yoğun ilgisi eşliğinde düzenlenen İlçe Seçim Koordinasyon Merkezleri’nin açılış programlarına da katıldı.