Ramazan Bereketi

Ramazan Bereketi

AK Parti Ankara Milletvekili Fatih Şahin, Ramazan ayı boyunca bir dizi etkinliğe katılarak, parti teşkilatları ve vatandaşlarla bir araya geldi.

 

“AK Davanın Çilekeş Dava İnsanlarıyız”

polatli  (3)

AK Parti Ankara Milletvekili Fatih Şahin, 19 Temmuz 2013 Cuma günü, Polatlı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı ve İftar Programı’na katıldı. AK Parti Ankara Milletvekili Haluk Özdalga,  AK Parti Ankara İl Genel Meclis Üyesi ve Polatlı İlçe Koordinatörü Selim Cerrah,  AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Faruk Bilici, Polatlı ilçe eski başkanı Yakup Öztürk, Polatlı Belediye Başkanı Yakup Çelik, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik ve Kadın Kolları üyelerinin katıldığı ve her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programı sonrası, programa katılan vekiller vatandaşlara hitap ettiler.

Ankara Milletvekili Fatih Şahin, Türkiye’nin geldiği noktayı dünü ve bugünüyle kıyaslayarak değerlendirdi. “Geçmişimize baktığımızda, ülkemizde çok önemli olayların yaşandığını görüyoruz.” diyen Şahin, “Ülkemizde büyümemize, gelişmemize, istikrarımıza, ekonomimize, demokrasimizin gelişmesine kastedenlerin, bundan rahatsızlık duyanların, huzurumuzu bozmak için bir araya geldiğini görüyoruz.” diye konuştu. Geçtiğimiz 10 yıl içerisinde, ülke olarak çok büyük badireleri atlattığımızın altını çizen Şahin, “Bundan sonraki olaylara da, hep birlikte göğüs gereceğiz. Ülkemizin de içerisinde olduğu coğrafyaya göz attığımızda, Suriye’de, Mısır’da, Filistin’de, Müslüman kardeşlerimizin, zalimlerin zulmü altında inim inim inledikleri bir süreç yaşıyoruz. Bu ayda, başta Filistin, Suriye, Mısır olmak üzere, tüm İslam coğrafyasındaki kardeşlerimizin huzur içerisinde olmalarını temenni ediyoruz.” dedi.

Ramazan ayının, birlik ve kardeşlik ayı olduğuna dikkat çeken Şahin, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Ramazan ayının, birlik, beraberlik ve huzur ayı olduğunu unutmamamız gerekiyor. Hükümetimiz, Başbakanımız, partimiz, mazlumların yanında, mazlumların sesi olmaya devam ediyor. Bu da bize büyük bir heyecan veriyor. Bu yolun bir yolcusu olarak, AK davanın çilekeş dava insanları olarak, biz de bu ailenin mensubu olmaktan dolayı büyük bir gurur duyuyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi, mazlumların yanında olmaya devam edeceğiz. Kimsesizlerin kimsesi, sessizlerin sesi olmaya devam edeceğiz.”

 

Mamak’ta Ramazan Neşesi Gelenekselleşti  

Mamak Ramazan

AK Parti Ankara Milletvekili Fatih Şahin ve İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Alperen Ayar, Mamak Belediyesi’nin düzenlediği ve 3.000 kişinin katılımıyla gerçekleşen iftar programı etkinlik alanını ziyaret ettiler. Belediye Başkanı Mesut Akgül’den program hakkında bilgi alan Şahin, iftar alanındaki stantları gezerek, dernek temsilcileri ve vatandaşlarla sohbet etti.

 

İftardan Sahura, Sahurdan İftara; Gençlerle Başbaşa

AK Parti Ankara Milletvekili Fatih Şahin, 20 Temmuz 2013 Cumartesi günü, Ankara İl Gençlik Kolları İftar Programı’na katıldı. AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Alperen Ayar, İl Başkan Yardımcıları, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve İlçe Başkanları’nın katıldığı iftar programının akabinde, istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı. İftar programı ve sonrasında gençlerle sohbet eden Fatih Şahin, Ankara İl Teşkilatı’nın yaptığı başarılı çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ifade etti. AK Parti’nin Türkiye gençliğine hitap eden en büyük teşkilat olduğunun altını çizen Şahin, gece boyunca, gençlerle gündeme dair, siyasi ve politik konularda sohbet ederek, onlarla fikir alışverişinde bulundu.

Aynı gece, Keçiören İlçe Başkanı Bülent Yağmur, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa AK ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Kasım’la birlikte, Keçiören İlçe Gençlik Kolları Sahur Programı’na katılan Fatih Şahin, ilçedeki gençlerle sahur yaparak, gençlerin ilçeyle ilgili talep, beklenti ve temennilerini dinledi.

Gençlerle buluşmalarını sürdüren Şahin, sahuru birlikte yaptığı il yönetimi ve ilçe başkanlarıyla birlikte, 21 Temmuz 2013 Pazar günü, Ankara İl Gençlik Kolları Yürütme Toplantısı ve İftar Programı’na katıldı. Sahur programına katılamayan ilçe başkanlarının da hazır bulunduğu program, geniş katılımla gerçekleşti.

 

Gölbaşı’nda AK İftar

golbasi-iftar

AK Parti Ankara Milletvekili Fatih Şahin, 26 Temmuz 2013 Çarşamba günü, Gölbaşı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı ve İftar Programı’na katıldı. AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Alperen Ayar, Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Selim Akceylan’la birlikte programa katılan Şahin, Gölbaşı’nda yapılan çalışmalar ve gençlik kollarının faaliyetleri hakkında bilgi alarak, ilçede bulunan ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret etti.

Sonraki gün, Ak Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan ve İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Alperen Ayar’la,  Ankara İl Gençlik Kolları Sahur Programı’nda buluşan Şahin, İl Başkan Yardımcıları ve İlçe Başkanları’yla parti çalışmaları hakkında görüş alış verişinde bulundu.

 

Avukatlarla Meslek Sohbeti

Ramazan ayını gençlerle, parti teşkilatıyla ve vatandaşlarla geçirerek değerlendiren Fatih Şahin, kendi mesleği de olan avukatlarla bir programda buluştu.

Hukuk ve Değişim Derneği’nin iftar programına katılan Şahin, avukatların mesleki problemleri ve çözüm yolları hakkında meslektaşlarıyla sohbet etti. Şahin, genç avukatların isteklerini ve dernek yetkililerinin taleplerini dinledi.

 

“Başarının Sırrı: İnanç, Çalışmak ve Güvenmek”

kalebodur iftar

AK Parti Ankara Milletvekili Şahin, 27 Temmuz 2013 Perşembe günü, Çanakkale’nin Çan İlçesinde, Kale Grubu’nun düzenlediği iftar yemeğine katıldı. Kale Grubu’nun 56. Yıl kutlamaları çerçevesinde düzenlenen iftar programı, siyaset ve iş dünyasından eski ve yeni birçok ismi bir araya getirdi. TBMM eski Başkanı ve eski Başbakanlardan Yıldırım Akbulut, Bayındırlık ve İskân eski Bakanı Faruk Nafiz Özak, Milli Savunma eski Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Vecdi Gönül, Çanakkale Valisi Ahmet Çınar, Kırıkkale eski Milletvekili Vahit Erdem, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Muzaffer Kutlu, AK Parti Çanakkale Milletvekilleri Mehmet Daniş ve İsmail Kaşdemir, CHP Çanakkale Milletvekili Ali Sarıbaş, Çan Kaymakamı Yakup Tat, Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, çevre ilçelerin kaymakamları, ilçe ve belde belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri ile Kale Grubu üst düzey yöneticileri, bayileri ve çalışanları ile çok sayıda davetli katıldığı programda, Kale Grubu’nun 56 yıllık başarı hikâyesi anlatıldı ve kıdemli çalışanlara ödül dağıtıldı.

Kale Grubu Onursal Başkanı İbrahim Bodur, “Felsefemizde inanç, çalışmak ve güvenmek vardır. Bunu mutlaka başarmak için çalışmalıyız. Biz de Kale Grubu olarak çalışarak ve başararak bu noktaya geldik” diyerek, 56 yıllık çalışma hayatından hatıralar anlattı.

Ankara Milletvekili Fatih Şahin’in de ödül dağıttığı programda Kale Grubu, “Tasavvuf Musikisi” ve “Türk Sanat Müziği” konseri düzenlendi. Davetliler, Kale Seramik Fabrikası’nın Havuzbaşı Sosyal Tesisleri’nde, usta sanatçılar Münip Utandı ve Çiğdem Yarkın’ın konserlerini izlediler.

 

AK Partililer Biga’da Buluştu

fotoğraf

AK Parti Ankara Milletvekili Fatih Şahin, 30 Temmuz 2013 Pazar günü, Biga’da partililerle bir araya geldiği iftar programına katıldı. Biga İlçe Başkanlığı tarafından, AK Parti’nin kuruluşundan itibaren görev almış eski ve yeni teşkilat mensuplarına verilen iftar yemeğine Fatih Şahin’in yanı sıra, AK Parti Çanakkale Milletvekili İsmail Kaşdemir, Çanakkale İl Başkanı Muzaffer Kutlu, İl Genel Meclisi Başkanı Ali Rıza Tekin, Biga Belediye Başkanı Mehmet Özkan, İlçe Başkanı Bülent Erdoğan, Belde Belediye Başkanları, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Biga İlçe Başkanlığı’nın eski ve yeni yönetim kurulu üyeleriyle köy muhtarları katıldı.

İftar programında konuşan Fatih Şahin, Ramazan ayının anlamına hizmet eden bir iftar programında buluştuklarını belirterek; “Rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif’i hep birlikte idrak ediyoruz. Artık yavaş yavaş bu mübarek ayın sonlarına yaklaşıyoruz. İçerisinde bin aydan daha değerli olan Kadr-i Şerifin de olduğuna inandığımız bir zaman dilimine yaklaşmaktayız. Ramazanın birçok anlamı var. Bu mübarek ayın anlamlarından bir tanesi de birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk ve vefa. İşte bu akşam, bu manaya çok da uyan bir birliktelik ortamında, 12 yıldır partimizin bünyesinde, kuruluşundan bugüne kadar partimize emek vermiş AK gönüller ile birlikte iftar açmanın mutluluğu ve huzuru içerisindeyiz.” dedi.

 

AK Partililer Çayhane’de Buluştu

cansahurkolaj

AK Parti Ankara Milletvekili Fatih Şahin, memleketi Çanakkale’nin Çan ilçesinde, AK Parti İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği sahur programına katıldı.

AK Parti Çan İlçe Başkanı Mustafa Karagöz, Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri’nin katıldığı program,  AK Partilileri bir araya getirdi. İlçedeki gelişmeler, parti teşkilatının halka yönelik hizmetleri, Ramazan etkinlikleri ve seçime yönelik hazırlıkların konuşulduğu sahur programı, sabah namazının ardından sona erdi.