Şereflikoçhisar İlçe Danışma Meclisi

Şereflikoçhisar İlçe Danışma Meclisi

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin, Şereflikoçhisar İlçe Başkanlığı tarafından 17 Şubat 2013 Pazar günü düzenlenen Şubat ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantısına katıldı.

Programda ayrıca Ankara Milletvekilleri Ülker Güzel ve Tülay Selamoğlu, İl Koordinatörü Recep Yıldırım, İl Başkanı Murat Alparslan, İl Başkan Yardımcısı Doğan Çağatay, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Fesih Yalçıner, Bilal Temel ve Songül Erol, İlçe Başkanı Ferdai Polat, İlçe Belediye Başkanı Hakverdi Altuğ, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Kılıçaslan ve çok sayıda teşkilat mensubu hazır bulundu.

skochisarsubatdanismah1

Açılışı İlçe Başkanı Polat tarafından gerçekleştirilen programda kısa bir selamlama konuşması yapan Şahin, “Bugün burada yerel demokrasinin çok önemli bir toplantısını hep beraber icra ediyoruz. Toplantının başından beri başta Milletvekillerimiz olmak üzere tüm parti yöneticilerimizin çok önemli paylaşımları oldu. AK Parti ailesinin bütün kademeleriyle birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde, omuz omuza Şereflikoçhisar’ın, Ankara’nın ve Türkiye’nin inşası için nasıl çalıştığına hep birlikte şahit olduk. Bugün gücümüze daha da güç katacak yeni katılımlar olacak ve Ailemiz zenginleşerek büyüyecek. Bu tatil gününde yaşadığınız şehre verdiğiniz önemin bir nişanesi olarak zaman ayırdığınız, teşrif ettiğiniz ve bu toplantıyı daha da anlamlandırdığınız için Partim ve şahsım adına hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantı, AK Parti’ye yeni geçen üyelere rozet takılmasının ardından sona erdi.

skochisarsubatdanismah2