Orta İmrahor Ev Toplantısı

Orta İmrahor Ev Toplantısı

AK Parti Çankaya İlçe Başkanlığı tarafından 26 Ocak 2013 Cumartesi günü Orta İmrahor mahallesinde gerçekleştirilen ev toplantısına TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin, Çankaya İlçe Başkanı Süleyman Yılmaz, Teşkilattan sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Nutku Akın ve mahalle sakinleri katıldı.

Samimi bir sohbet ortamında gerçekleşen toplantıda Ankara Mileltvekili Fatih Şahin, Ülkemizin üzerinde oynan oyunlara dikkat çekerek bugüne kadar yapılan suni ayrımlara değindi. Bu eylemlerin Türkiye’nin güçlenmesini istemeyen odaklar tarafından gerçekleştirildiğini dile getiren Şahin, “Aramıza fitne tohumları atmak isteyen bu güçlere, AK Parti’yi 3 dönem iktidar yapan Milletimiz gerekli cevabı vermiştir” dedi.

AK Parti’nin belirli bir seçkin zümrenin partisi olmadığını da değinen Şahin, “Partimizin Muhafazakar Demokrat bir siyasal kimliği var ve halkımızın istekleri doğrultusunda siyaset yapıyor ancak asla bir ideoloji partisi değildir. AK Parti bir hizmet partisidir ve tek amacı bu Millete hizmet etmektir. Kendisine oy versin ya da vermesin, hangi dinin mensubu olursa olsun, hangi dili konuşursa konuşsun, kendisini hangi inanç grubuna yakın hissederse hissetsin, tüm vatandaşlarını kucaklayan bir anlayış içerisindedir” dedi.

Program, mahalle sakinlerinin sorduğu soruların Ankara Milletvekili Fatih Şahin ve İlçe Başkanı Süleyman Yılmaz tarafından cevaplanmasının ardından sona erdi.