Sincan’da Vefa Gecesi…

Sincan’da Vefa Gecesi…

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin, AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar Sincan teşkilatına emeği geçen yöneticilerin bir araya geldiği Vefa Gecesine katıldı.

Eskimeyen ve unutulmayan dostlukların pekiştirildiği birlik ve beraberlik gecesine AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar görev yapmış davetlilerden İlçe Başkanları, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyeleri’nin yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, Ankara Milletvekili Nurdan Şanlı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek,  Ankara İl Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sincan İlçe Başkanı Ahmet Erbağ ve Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna katıldı.

Bu anlamlı geceye katılan tüm misafirler birlik ve beraberliğe vurgu yaparak, önümüzdeki yerel seçimlerde de bundan önceki 5 seçimde olduğu gibi Sincan’da AK Parti’nin başarısı için yeniden var güçleriyle çalışacaklarını belirttiler.

Gecede söz alan Şahin, “AK Parti’li olmak bir olduk birlik olduk birlikte Türkiye olduk demektir, bunu bu gece teşkilat olarak bir kez daha göstermiş bulunuyoruz. Partimizin kuruluşundan bugüne kadar emeği geçen teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Gecenin sonunda Ankara Milletvekili Fatih Şahin ve programa katılan protokol tarafından, kuruluşundan bugüne Sincan İlçe Teşkilatında emeği geçen tüm yöneticilere plaket takdim edildi.