Etimesgut Aralık ayı İlçe Danışma Toplantısı

Etimesgut Aralık ayı İlçe Danışma Toplantısı

AK Parti Etimesgut İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Aralık ayı İlçe Danışma Toplantısı 29 Aralık 2012 tarihinde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Toplantıya TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin, Ankara Koordinatörü Recep Yıldırım, İl Başkanı Murat Alparslan, İl Başkanlığı Etimesgut Koordinatörleri Ahmet Kıvrak ve Aladdin Varol, Yenimahalle İlçe Başkanı Ramazan Can, Etimesgut İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Belediye Meclis Üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı.

Açılışı İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Sakarya tarafından yapılan toplantının devam eden bölümünde İlçe Başkan Yardımcısı Cengiz Çalımlı faaliyet bültenini okuyarak bilgilendirmede bulundu.

Danışma Toplantısında söz alan Fatih Şahin, AK Parti Hükümetinin 10 yıllık icraatları hakkında kısa bir bilgilendirmede bulundu. TBMM’de kabul edilen Bütçe Yasa Tasarısı hakkında da bilgilendirmede bulunan Şahin,  bu yılda bütçede aslan payının Eğitime ayrıldığının altını çizerek, 2013 yılı için Eğitime ayrılan payın %20 civarında arttırıldığını belirtti.