Çankaya Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı

Çankaya Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı

AK Parti Çankaya İlçe Başkanlığı tarafından Asrın Otel’de gerçekleştirilen Yerel Yönetimler Birimi Dikmen Akpınar Mahallesi bölge toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Toplantıya, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin, Çankaya İlçe Başkanı Süleyman Yılmaz, Çankaya İlçe Başkan Yardımcıları, Çankaya Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Teşkilat Üyeleri ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

cankayayerelyon

Şahin yaptığı konuşmada, son 10 yılda ülkemizde yaşanan gelişmeleri değerlendirerek, “Türkiye’nin Mali ve Ekonomik olarak yaşadığı büyümeye” dikkat çekti. Yaşanan gelmişmeleri sektörlerden örnekler vererek değerlendiren Şahin, AK Parti’nin bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerin küçük bir parçasını anlatmanın bile saatler alacağını ve teşkilat olarak bunları anlatmanın en önemli görevleri olduğunu vurguladı.

Toplantının sonunda Ankara Milletvekili Fatih Şahin, Çankaya İlçe Başkanı Süleyman Yılmaz ve  Belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar ve mahalle sakinleri tarafından yöneltilen sorulara cevap verdi.

cankayayerel1