Çankaya Kasım ayı İlçe Danışma Meclisi

Çankaya Kasım ayı İlçe Danışma Meclisi

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin, AK Parti Çankaya İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Kasım ayı İlçe Danışma Meclisi toplantısına katıldı.

cankayakasimilcedanisma

Ankara İl Başkanlığı Toplantı salonunda düzenlenen programa, Ankara Milletvekilleri Ülker Güzel, Tülay Selamoğlu, Ankara İl Başkanı Murat Alparslan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Çankaya İlçe Başkanı Süleyman Yılmaz, İlçe yönetim Kurulu Üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Yılmaz, Mübarek Muharrem ayının önemine değinerek hayırlı olması temennisinde bulundu. Teşkilat mensuplarının yapacağı sunumlar hakkında ön bilgilendirmede bulunan Yılmaz, İlçeye yeni katılan mahalleler hakkında da bilgilendirme yaptı.

cankayasyilmazkasim

İlçe Başkanı Yılmaz’ın ardından, “acı ve tatlının yan yana durduğu, çorba ve aşurenin beraber piştiği Muharrem ayının tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum” diyerek sözlerine başlayan Ankara Milletvekili Şahin, ayrıca 24 Kasım Öğretmenler Günü olması sebebiyle görev yapan ve emekli olan tüm öğretmenlerin bu anlamlı gününü kutladı.

Türkiye Ekonomisinin AK Parti iktidarı döneminde “borçlu değil büyük ekonomi” düsturu ile çıktığı yolda, 2002 yılından bugüne geldiği son durumu da özetleyen Şahin, “küresel kriz sonrasında 22 ülkenin IMF ile Stand-By anlaşması yaptığı bu ortamda Türkiye, imza attığı büyüme rekorları ile tüm dünyanın dikkatini üzerine çekti” dedi.

Protokol konuşmalarının ardından toplantının basına kapalı kısmına geçildi.