İl Gençlik Kolları Tanışma Toplantısı

İl Gençlik Kolları Tanışma Toplantısı

AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen tanışma toplantısına, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin, Ankara İl Başkanı Murat Alparslan, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Alperen Ayar, Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu üyeleri ve İlçe Gençlik Kolları Başkanları katıldı.

Toplantının açılışını yapan Ayar, “Milletvekilimiz Fatih Şahin ve İl Başkanımız Murat Alparslan’a, yaptığımız daveti kırmadıkları için huzurlarınızda teşekkür ediyorum” dedi.

Programda söz alan Şahin, İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen tanışma toplantısına katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ücretsiz iş gücü olarak görülen gençlerin AK Parit iktidarı ile uğradığı değişimi anlatan Şahin, “gençler artık sadece seçim dönemlerinde bayrak asmak için kullanılmıyor. Son yerel ve genel seçimlerde seçilen gençler bunun en somut örneğidir. Gençler bu ülkenin ne sadece dünü, ne sadece yarınıdır; gençler Türkiye’nin bugünüdür.” dedi.

Şahin’in ardından söz alan İl Başkanı Alparslan, Gençlik Kollarından başlayan siyasi hayatına değinerek bugüne kadar yaşadığı deneyimleri paylaştı.

Toplantıya katılan gençlerin sorduğu soruların cevaplanmasının ardından program sona erdi.